International theatre festival “Golden lion-2016″

(17.09 – 02.10)

This year we will present some successful, powerful, experimental theatrical productions from around the world. Everyone who still wants to take part in the festival can download and fill in the application form.

History of the festival

mask

Performances picture

GO TO THE GALLETY

This year we are expecting the following theatre companies:
 • "Ревізор" театр ім.Грібоєдова (Грузія) Вистава 1
 • "Багато галасу з нічого" В.Шекспір, Класичний театр "Ioan Slavici(м.Арад, Румунія). Анонс
 • Дунайський театр м. Вац (Угорщина). Вистава «Івона, принцеса Бургундська». Реж. Ярослав Федоришин Вистава 1
 • ""Чорнобильська молитва" Драматичний театр ім.Юозаса Мільтініса (Литва) Вистава 1
 • "На дні" Вільнюський міський театр Вистава 1
 • "Morituri te salutant" театр ім. І.Франка (Київ) Вистава 1
 • "Безталанна" театр ім.І.Франка (Київ) Вистава 1
 • "Три сестри" Драматичний театр з м.Івано-Франківськ Вистава 1
 • Небезпечні зв'язки" театр з Радома (Польща)Вистава 1
 • "Лиса співачка" Національний театр ім. Є.Іонеско (м.Кишинів, Молдова) Вистава 1
 • "Ніч перед Різдвом" Чернігівський обласний академічний українсько музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка Вистава 1
alt alt alt alt alt alt
Відомі гості
Цього року Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2016», на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу, відбудеться з 27 вересня по 2 жовтня. В програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити надзвичайні вистави дуже потужних театрів з Румунії, Польщі, , Латвії, Литви, Грузії, Угорщини, Молдови, України та ін. країн, які показуватимуться на сценах Львівських театрів та на площах Львова. Звичайно не обійдеться і без традиційної карнавальної ходи за участю театрів з різних країн світу.Крім того, в рамках цьогорічного фестивалю плануємо провести круглий стіл, в якому візьмуть участь режисери та театральні критики з Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії та України. Тема круглого стола: «Фактори, які об’єднують різні країни з Україною, і як вони відображаються в театральних постановках згаданих вище країн».

Вже традиційно, окрім сценічних вистав на фестивалі будуть відбуватись і вуличні дійства.

Сьогодні Львів робить великі кроки, щоб досягнути рівня туристичних центрів Європи, таких як Прага, Будапешт, Краків… Така подія як Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» за оцінкою Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, «фестиваль дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури».

Отож щиро запрошуємо Всіх до Львова на ці два тижні, щоб насолодитись неймовірним мистецтвом світових шедеврів і поринути в надзвичайну атмосферу театрального дійства. .
Партнери та мецинати
Наш фестиваль відбувається за підтримки Міністерства культури України, Управління культури ЛОДА, Львівської обласної ради та Управління культури, Львівської міської Ради.

Однак крім офіційної підтримки зі сторони провладних структур, нам допомагають і прості поціновувачі мистецтва. Ми щиро вдячні всім, хто підтримує наш фестиваль фінансово, інформаційно чи будь-яким інакшим способом. Серед організацій, які нам допомагають, є такі: