Програма міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев-2021» 1 – 8 жовтня

1 жовтня (пятниця)

17.00-18.00  Карнавальне відкриття фестивалю «Золотий Лев» (пл. перед Оперним театром)

 18.00   Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім.Ю.Дрогобича (м.Дрогобич) з виставою «Формула кохання» за мотивами кіносценарію Г.Горіна в постановці О.Король – 2 год.30хв. (Довженко-центр, пр.Червоної калини, 81)

 19.00 Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г. Шевченка з виставою «Наймичка» І. Карпенко-Карого (16+)  в постановці А.Кузик -1год.30хв. (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

21.00 Львівський академічний театр «Воскресіння» з виставою «Відлуння» в постановці А.Федоришиної50хв. (площа перед Оперним театром)

2 жовтня (субота)

14.00   Київський вуличний театр «Highlights» з виставою «Весела історія царівни Несміяни» в постановці О.Свєтлякова – 50хв.  (площа перед Оперним театром)

15.30 Резиденти Одеського театру Маскі «корпорції клоунів Orange mood»  з виставою «Any show» – 1год.15.хв. (площа перед Оперним театром)

 17.00 Чернігівський обласний Молодіжний театр з виставою «Театр сміху й гріху, або Український Декамерон» Кліма в постановці А.Душного – 2год.15хв.  (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

19.30 Незалежний театральний проект (м.Київ, Україна) з виставою «Це все вона» А.Іванова в постановці В.Бєлозоренко (в головних ролях Римма Зюбіна та Олег Коркушко) – 1год.30хв. (Перший театр, вул.Гнатюка, 11)

 3 жовтня (неділя)

12.00  Театр 360 градусів та театр на Подолі (м.Київ, Україна). Зустріч з організаторами проекту та відеопоказ вистави з елементами 3Д «Камінний господар» Л.Українки  в постановці І.Уривського. Обмін думками, обговорення  нового виду візуального мистецтва – 2год.30хв. (Палац мистецтв, вул.Коперніка, 17).

16.00 Театр Petofi (м. Шопрон, Угорщина) спільно з театром Jokai (м. Комарно, Словаччина) з виставою «Емігранти» С.Мрожек в постановці А.Патакі – 1год.50хв. (театр Воскресіння, пл.ген.Григоренка, 5)

18.00 Камерний театр Бартока (м.Дунайварош, Угорщина) з виставою «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері (14+) в постановці Сіпоз Імре – 1год.00хв.  (Перший театр, вул.Гнатюка, 11)

19.00 Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки з виставою «Top Girls» К.Черчилл (18+) в постановці Д.Захоженка – 3год.00хв.(театр Лесі, вул.Городоцька, 36)

19.30 Львівський академічний театр «Воскресіння» з виставою «Америка» Б.Срблянович в постановці А.Федоришиної – 2год. 00хв. (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

 4 жовтня (понеділок)

11.00  Акторський майстер-клас від театру Потлах (м.Фара ін Сабіна, Італія) для молодих акторів та студентів театральних ВИШів  (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

18.00 Київський академічний драматичний театр на Подолі з виставою «Імітація» І.Франка  в постановці І.Матіїва – 1год.30хв. (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

20.00 Театр A Part  (м.Катовіце, Польща) з виставою «Чотири»  (18+) в постановці М.Херіча – 40хв. (Перший театр, вул.Гнатюка, 11)

5 жовтня (вівторок)

17.00   Театр «Потлах»(м.Фара ін Сабіна, Італія) з виставою «20 тисяч льє під водою» Ж.Верн  в постановці Піно ді Будуа – 1год.00хв. (театр Лесі, вул.Городоцька, 36)

18.00  Творча майстерня  «Театр у кошику» з виставою «Дві кралечки – на північ» П.Нотта в постановці І.Волицької – 1год.20хв.  (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

19.00 Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.В.Василька з виставою «Собаче серце» за мотивами твору М.Булгакова в постановці М.Голенко – 2год.20хв. (театр ім.М.Заньковецької, вул.Л.Українки, 1)

6 жовтня (середа)

11.00 Акторський майстер клас від театру Потлах (м.Фара ін Сабіна, Італія) для молодих акторів та студентів театральних ВИШів (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

20.00 Театр Wojtka Kovalskiego (м.Ченстохова, Польща) з виставою “Homo Sovieticus” в постановці W.Kovalskiego – 50хв.   (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

7 жовтня (четвер)

14.00 Театр “Theaturtle”  (м.Торонто, Канада) з відеопоказом вистави «Альфонс» В.Муавада в постановці А.Нашмана  – 1год.00хв.(театр Воскресіння, пл.ген.Григоренка, 5)

15.00 Зустріч з Піно ді Будуа (м.Фара ін Сабіна, Італія) – презентація міжнародного фестивалю FLIPT (лабораторія фестивальних практик) та презентація вистави «Невидимі міста»

19.00 Тбіліський Вільний театр Автанділа Варсімашвілі (м.Тбілісі, Грузія) з виставою «2030 – Нам нічого втрачати» А.Варсімашвілі в постановці автора – 2год.00хв.(театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

8 жовтня (п’ятниця)

16.00  Театр “Segane”   (м.Тегеран, Іран) з виставою «Жінки Аушвіцу» Алі Сафарі  в постановці  автора – 1год.15хв. (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

17.30 ЛНУ ім.І.Франка, кафедра театрознавства та акторської майстерності, 3-й курс з виставою «Вій. 2.0» М.Гоголь, Н.Ворожбит в постановці Р.Валька – 1год.30хв. (вул.Валова, 18, 1 поверх)

19.00  Театр “Segane”   (м.Тегеран, Іран) з виставою «Голодомор» в постановці Рахі Хаджі Зейнал – 1год.15хв. (театр «Воскресіння», пл.ген.Григоренка, 5)

20.30 Львівський академічний театр «Воскресіння» з виставою «Па-де-де» в постановці А.Федоришиної – 40хв. (пл. перед Оперним театром)