Херсонський академічний театр ім.М.Куліша

Херсонський академічний театр ім.Куліша, вистава «Межа, або у контейнері» К. Кеяну в постановці Раду Гілаш – вистава відбудеться 28 вересня о 18.00 в Львівському академічному театрі Воскресіння за адресою: м.Львів.пл.ген.Григоренка, 5
Жанр: путівник європою
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: без обмежень

Костянтин Кеяну

Лінк на подію https://ticketclub.com.ua/event/5335/

купити квиток на TicketClub.com.ua

У центрі уваги – три історії поневіряння по Європах трьох українських нелегалів. Аби заради роботи дістатися Ірландії, вони готові на все – на страждання, приниження, на зречення власної національності, на підлість і навіть смерть.

Румунський режисер Раду Гілаш (Radu Ghilas) та художник Ольга Гоноболіна знайшли оригінальне художнє рішення: на сцені було споруджено величезні контейнери, дах яких став майданчиком для музикантів, які впродовж всієї вистави створюють атмосферу за допомогою рокової музики і є головним пульсом вистави.

Віталій, Микола і Андрій – емігранти, які збираються нелегально перетнути кордон. Опинившись в одному приміщенні вони ладні вкрасти, зрадити і переступити межу дозволенного аби досягти мети. Головний герой став жертвою цих обставин. Материнська любов надає йому сили не зупинятися. Задихаючись у контейнері обривається «пуповина», яка з’єднувала його зі світом, великою надією на краще майбутнє та мамою, яка є символом незалежної України.