Театр А Part і театр Amareya(м.Катовіце, Польща)

Театр А Part (м.Катовіце, Польща) з виставою “Чотири” в постановці та за сценарієм  Marcin Herich (18+)

Вистава відбудеться 4 жовтня о 20.00 в Першому театрі (вул.Гнатюка, 11)

Виконавці: Жінки, Люди, Тіла.

Квитки

В європейській культурі чотири – це число людей, що символізує матерію і часовий порядок. Чотири сторони світу, чотири пори року та чотири стихії. Чотири вершники Апокаліпсису. Чотири речі ненаситні: прірва, утроба жінки, земля і вогонь.

Цього разу зустріч художників, свідомо оперуючи тілом, світлом та жестом, створили картину, що стосується символіки цифр (заголовок «Чотири» є найбільш матеріальним, людським і земним з них), і таким чином переносять глядача у вимір абстракції. Тож ці дві сфери – абстрактна та матеріальна – зустрілися в оголених тілах чотирьох актрис  і створили видовище театру A Part та театру Amareya.

Сцена оповита темрявою, тому глядач, м’яко керуючись світлом і музикою, концентрує на них всю свою увагу. Він спостерігає багатий спектр їхніх рухів – від повільних і ледачих до бурхливих і механічних. Він відстежує відносини, які вони будують між собою.

У центрі вистави матеріальність людини разом з її еротизмом та обмеженнями, а також бажання, страхи та почуття, виражені через це. Творці видовища представляють тілесні образи і дозволяють їм йти шляхом, позначеним асоціаціями, викликаними глядачем.

Тривалість вистави: 40хв.

Більше про театр A-Part тут: http://apart.art.pl/en/spektakle/four/