Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.В.Василька

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.В.Василька з виставою “Собаче серце” М.Булгаков в постановці М.Голенко

Вистава відбудеться 5 жовтня о 19.00 в театрі ім.М.Заньковецької (м.Львів, вул.Л.Українки, 1)

Квитки

За мотивами Михайла Булгакова

Жахлива історія


Режисер-постановник: Максим Голенко
Сценографія та костюми: Юлія Заулична
Пластика: Павло Івлюшкін
Автор інсценування: Лєна Лягушонкова
Музичне оформлення: Вадим Бессараб

 Наразі твори Михайла Булгакова надзвичайно актуальні. Після написання ним тексту повісті, яка лягла в основу інсценування, пройшло понад дев’ять десятиліть, але суспільство, не засвоївши уроки історії, знову стає на ті ж граблі.

Сюжет усім давно відомий: професор Преображенський, який займався питаннями збереження молодості й водночас мріяв поліпшити людську расу, відчувши себе здатним на експеремент, із науковою метою пересадив безпритульному псу людські залози та гіпофіз мозку,  намагаючись перетворити собаку на людину, але зухвалий експеримент мав непрогнозовані й трагікомічні результати. Поліграф Поліграфович Шаріков, а саме так назвали новостворену істоту, починає все більше нагадувати чоловіка, органи якого йому пересадили — п’яницю Клима Чугункіна, і починає руйнувати затишний і гармонійний світ професора і його близьких. Саме тому лікар вирішує повернути пацієнта до його початкового стану. А чи вдасться це йому, дізнайтеся безпосередньо на виставі!

«Собаче серце» читали багато, а фільми переглянули ще більше. Тим відповідальніше на думку режисера Максима Голенка створювати виставу: «виникає подвійна складність, адже повинно бути повноцінне і не суперечливе рішення кожного епізоду, адже глядач прийде у театр, уже знаючи для себе, як саме має виглядати вистава».

Тривалість вистави: – 2 год. 20 хв.