Незалежний театральний проект

Незалежний театральний проект  (м.Київ) з виставою “Це все вона” А.Іванов в постановці В.Бєлозоренко (в головних ролях Римма Зюбіна і Олег Коркушко)

Вистава відбудеться 2 жовтня о 19.30 та 3 жовтня о 18.00 (Перший театр, вул.Гнатюка, 11)

Квитки

«Це все вона» – прірва в стосунках батьків та дітей, яка є актуальною завжди. А надто сьогодні, коли простіше сховати свої переживання від реального світу. Адже невідомому другу по листуванню можна розповісти будь-що. Проте реальне життя завжди наздоганяє. І правда про того, хто сидить по той бік монітору, може стати справжнім шоком.

Головні герої – мама і підліток. Після смерті батька син все більше часу проводить за комп’ютером, а мама прагне налагодити з ним контакт. Після кількох невдалих спроб повернути теплі сімейні стосунки офлайн, вона таємно реєструється в соціальній мережі під вигаданим ім’ям. Тоффі і Тауерський Ворон, за аватарками яких ховаються мати і син, стають близькими один одному настільки, що не уявляють як далі з цим жити. Онлайн – у світі відвертих розмов та безперервних листувань час пролітає непомітно. Водночас в реальному світі, в який доводиться повертатись, проблеми примножуються з кожним днем… Чи зможуть вони повернути довіру і любов з інтернету в реальність?

Тривалість вистави: 1год.30хв.