Дунайський театр (м.Вац, Угорщина)

Дунайський театр (м.Вац, Угорщина) вистава «Дядя Ваня» А.Чехов, в постановці Я.Федоришина – вистава відбудеться 30 вересня о 19.00 в Першому українському театрі за адресою м.Львів.вул.Гнатюка, 1
Вистава, яка ввійшла в трійку кращих вистав Угорщини. Критики Франції, Іспанії, Угорщини, надзвичайно високо оцінюють постановку цієї вистави і пишуть, що це є нове відкриття Чехова на театральній сьогоднішній сцені. У виставі грають відомі зірки угорського театру. Вистава збудована, як прекрасні картини сільського життя, де люди хочуть любові, але не отримують її із-за своїх принципів, недалекоглядності. Надзвичайно приємно, що це постановка українського режисера, Заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Федоришина.

Лінк на подію https://ticketclub.com.ua/event/5336/

купити квиток на TicketClub.com.ua

Одна з найпопулярніших п’єс Чехова, історія дяді Вані, сварливого, апатичного холостяка, була опублікована 1897 року і вперше поставлена 1899 року в Москві. Визнана одним із театральних шедеврів Чехова, ця п’єса є дослідженням безцільності та безнадії.

Дядя Ваня (Іван Войницький) гірко розчаровується, коли розуміє, що пожертвував і змарнував життя, керуючи сільським маєтком і діловими справами свого колишнього зятя Серебрякова, який, як виявилося, є ніким іншим ніж педантичним другокласним академіком. Соня, дочка Серебрякова, мовчки переживає свою нестримну любов до місцевого лікаря. Дядя Ваня намагається застрелити Серебрякова, але промахує, і мало що змінюється. Жоден із них не може відмовитись від роботи, якою би безглуздою вона не була, але якій вони присвятили своє життя.

Отже сам конфлікт і неминуче рішення подано класичним чеховським способом.

«Через сто років люди, що прийдуть, для яких наше життя було прикладом, – чи подумають вони про нас милосердно? Чи згадають вони нас добрим словом? Хотілось би так думати».