Львівський академічний театр Воскресіння “Йов”

Львівський академічний театр Воскресіння вулична вистава «Йов» К.Войтили, в постановці Я.Федоришина (пл.перед Львівською оперою)

”Якщо людина не дивиться на небо, вона втрачає обрії своєї власної дороги ” – в цих словах  Святійшого Отця  Івана Павла ІІ відбиток ідей його першої п’єси “ Йов “, написаної у 1940 році і вперше втіленої на українській сцені

театром “ Воскресіння “. Це вистава  про найсокровенніше у нашому житті: про Віру, яка підтримує нас у найважчі хвилини, про всеосяжну любов і опіку Божу над кожним з нас.Хоральний спів і гармонія акторських робіт чекає на Вас у виставі “Йов “ Кароля Войтили.

Питання Віри – вічне питання, яке тривожить людство, бо ми не можемо зрозуміти, за словами Яна Твардовського, що “ падають з неба маленькі й великі нещастя, потрібні для щастя “, що Бог ніколи нас не покине, бо “ коли Бог закри-ває двері , то відкриває вікно”. Саме ці питання піднімає перша п’єса Кароля Войтили ( написана в 1940 році ), якому силою Божого провидіння суджено стати Святійшим Отцем, вперше поставлена на українській сцені у театрі “Воскресіння “. Постмодерністська естетика вистави і хорали написані Мироном Дацком творять неповторну атмосферу , яка чекає на Вас у театрі “ Воскресіння“.

Job2 Job5 Job9 Job12 Job18 Job20